Сорта чаю

Категорії
Юнь У (Yun Wu Cloud tea)
Юнь У (Yun Wu Cloud tea)

Юнь У - це оригінальний і бездоганний чай, який бере свій початок ще з епохи Сун. У той період він був імператорським чаєм. Сам імператор гідно оцінив напій. З моменту правління династії Мін чай став називатися Юнь У. Сучасна назва напою існує вже більше 300 років. Примітно, що сорт чаю Юнь У є одним з найкращих серед напоїв, втамовує спрагу. Про чай, який збирають в туманних горах, писав ще поет Ханв кінці 11 століття. У гірському масиві Лушань збирається даний сорт чаю. У перекладі назва означає "хмарний туман".

Шу-пуер (Shu puer tea)
Шу-пуер (Shu puer tea)

Справжнім подарунком для всіх поціновувачів прекрасного чаю є сорт Шу-пуер. Це насичений чорний чай, який бадьорить не гірше будь-якого кави. Першим з'явився сорт Шен-пуер безліч століть назад. Уже в 20 столітті попит на цей чай виріс так, що не встигали з замовленнями фабрики. Чайні фахівці шукали варіанти більш швидкої ферментації. Менхайская фабрика придумала процес прискорення «старіння» чаю. Напій виходив дуже ароматним і смачним. На фабриці було проведено масу перевірок, в ході яких встановлено користь чаю. Так і з'явився сорт чаю Шу-пуер. Він не потребує тривалого дозріванні. Для цього вистачає всього лише пару тижнів. Напій можна вживати молодим, отримуючи від нього справжнього задоволення.

Шен-пуер (Sheng Puer tea)
Шен-пуер (Sheng Puer tea)

Найперша згадка про сорт зеленого чаю Шен-пуер було ще в 7 столітті. Хоча, багато дослідників говорять про те, що цей чай в Китаї почали пити ще в 1-3 столітті. Спосіб виготовлення напою був незвичайним. Це відбувалося в повіті Пуер. Властивості і смак чаю подобалися не тільки місцевим жителям, але і людям з сусідніх країн. Таким чином, напій набув популярності у всьому світі.

Чунь Хао (Jasmine Chun Hao)
Чунь Хао (Jasmine Chun Hao)

Дивовижний чай з жасмином Чунь Хао має одну версію щодо свого походження. У ньому записано про те, що напій бере витоки з періоду династії Сун (960-1279). Родина чаю - провінція Юньнань. Сорт називається "імператорський" або "королівський". Назву напій отримав таку, завдяки тому, що для нього збираються справжні королівські бутони жасмину. Також, сорт іменується як "Весняний пух", оскільки збирають його ранньою весною.

Цзюй Хуа Ча  (Ju Hua Cha)
Цзюй Хуа Ча (Ju Hua Cha)

Цзюй Хуа Ча є приголомшливою добавкою до чаю у вигляді маленьких красивих квіточок. Ці Квіти Хризантеми бере свою історію кілька століть назад. Тоді йшлося про те, що хризантема здатна прибрати жар і разом з ним 100 хвороб. Цзюй Хуа Ча вирощується в провінції Аньхой. Натуральна і унікальна добавка ідеально поєднується практично з будь-яким сортом чаю.

 

Моли Хуа Ча (Moli Hua Cha)
Моли Хуа Ча (Moli Hua Cha)

Моли Хуа Ча є жасминовий чай, який для Китаю є традиційним. Має даний напій тисячолітню історію. Його поява припадає на епоху Сун. У той час активно вивчалася можливість взаємодії чаю з різними добавками, серед яких був і жасмин. Перш за все, приділялася увага впливу чаю з жасмином на стан здоров'я. Все це дало відмінні результати. Напій пройшов тривалий і тернистий шлях від лікарського засобу до продукту масового споживання.

Матча (Matcha tea)
Матча (Matcha tea)

Матча - це сорт чаю, батьківщиною якого є Японія. Він був найулюбленішим напоєм буддистських ченців в період середньовіччя. Саме з їх руки чай і набув поширення у багатьох країнах світу. Зелений чай Матчу дуже незвичайний і володіє незабутнім смаком.

Мао Фен (Maofeng tea)
Мао Фен (Maofeng tea)

Хуан Шань Мао Фен - це сорт зеленого чаю, який народжений в горах. Дослівно перекладається назва, як «пухнаста гора». Напій був затребуваний ще при династії Сун. Хуан Шань є вершиною, яка дуже відома. Мандрівники тих часів говорили, що виріс серед неземних красот чай, особливий. Через багато років, сорт чаю не втратив своєї популярності. Так, сучасні гурмани включили Мао Фен в рейтинг 10 найбільш відомих чаїв Китаю

Мао Дзянь (Xinyang Maojian)
Мао Дзянь (Xinyang Maojian)

Мао Дзянь - це неймовірно смачний сорт зеленого чаю. Історія його дуже давня і гідна уваги. Так, чай почали збирати ще в період існування династії Мін. З 20 століття створили унікальний рецепт цього зеленого чаю, який використовується і в нинішній час. Виключне якість чаю було підтверджено нагородами з 1915 року в усьому світі. Більш того, він став володарем медалей престижних виставок в Японії і США.

Лун Цзін (Longjing tea)
Лун Цзін (Longjing tea)

Лун Цзін - один з найбільш елітних сортів зеленого чаю, що входить до почесного списку 10 кращих чаїв Китаю. Перекладається назва, як «колодязь дракона». Історія сорти має свою легенду. Згідно з нею, при відвідуванні імператора Хунлі озера Сіху, йому біля підніжжя гори, де росли 18 кущів чаю, в храмі піднесли чашку чаю. Після цього, імператор дав ці кущах особливий титул. Примітно, що біля храму і сьогодні ростуть 18 чайних чудових кущів.

Лапсанг Сушонг (Lapsang Sushong)
Лапсанг Сушонг (Lapsang Sushong)

Лапсанг Сушонг - сорт червоного чаю, прийшов з провінції Фуцзянь. Відомим напій став з 17 століття. Тривалий час сорт чаю називався чоловічим, оскільки його дуже любили курці. За легендою, цей чай шалено любив прем'єр-міністр Великобританії У. Черчілль. Це пов'язано з тим, що аромат напою нагадував йому сигари. І сьогодні чай поставляється в британський парламент. Сорт чорного чаю Лапсанг Сушонг став затребуваним і серед прекрасної половини людства.

Емейшань (Emei Shan tea)
Емейшань (Emei Shan tea)

Сорт зеленого чаю Емейшань має тисячолітню історію. Отримав він свою назву в далекому 1964 році. Зростає цей чай в горах під назвою Емей. Тут знаходяться наймальовничіші місця над рівнем моря. Місцевість тривалий час вся в туманах. Вони надають чаю легкості і м'якості.

Детальна консультація
Детальна консультація
Подарункове пакування
Подарункове пакування
Відвантаження в день замовлення
Відвантаження в день замовлення
Оплата при отримані
Оплата при отримані