Блог про добрий чай

Категорії
Як правильно заварювати пуер
Як правильно заварювати пуер

Пуер є чаєм, який вимагає дотримання особливих правил при заварюванні. Тоді він вийде неймовірно смачним. Пуер досить таки незвичайний чай, який володіє оригінальним присмаком витонченого горіха, смачного чорносливу і деревини. Заварюється пуер виключно окропом - 100 градусів. Час настоювання становить 1 хвилина. Напій порадує «димним» ароматом і солодкуватим приємним післясмаком.

Як правильно заварювати китайський чай
Як правильно заварювати китайський чай

Заварювання чаю у відповідності з усіма необхідними правила гарантує половину успіху майбутнього чаювання. Цьому процесу слід приділити трошки більше уваги, ніж при заварці звичайного чаю. Для цього потрібно просто розслабитися і отримувати задоволення від зустрічі з улюбленим напоєм.

Чому потрібно пити хороший чай кожен день?
Чому потрібно пити хороший чай кожен день?

За популярністю чай вважається другим напоєм після води. Людина його вживає кожен день. У всіх культурах чай займає найважливіше місце. Дуже важливо, щодня пити виключно лише хороший і якісний чай. Це дозволить нормалізувати загальне самопочуття людям, що страждають різними недугами.

Критерії вибору китайського чаю
Критерії вибору китайського чаю

Без сумнівів, на другому місці за популярністю після води, знаходиться чай. Деякі люди його не люблять, проте, причина може ховатися в неправильному виборі чаю. Чайних гурманів ж об'єднує одне - незаперечна любов до цього напою. З впевненість китайський чай можна назвати найкращим. Кожен сорт має унікальний ароматом і казковим смаком. Поняття «хороший чай» - досить розмите і для кожної людини воно своє. Але на чай впливає правильне заварювання, підбір сорту, вибір посуду та інші важливі чинники.

Корисні властивості червоного (чорного) чаю
Корисні властивості червоного (чорного) чаю

Перший раз, зустрічаючись з чайної тематикою, можна грунтовно заплутатися в тому, чому деякі поділяють чорний і червоний чай, як окремі види, а багато хто ототожнює ці поняття. Насправді, відмінності дуже прості. Червоний чай - це назва у китайців, а чорний - у європейців. Червоний (чорний) чай володіє відмінними лікувальними властивостями, які використовувалися ще кілька століть тому. Китайці, які на перше місце ставлять не тільки користь чаю, але і його естетичний вигляд, створюють напої привабливого кольору.

Корисні властивості чаю з жасмином
Корисні властивості чаю з жасмином

Ключовою складовою напою є ароматний і чарівний жасмин. Компонент надає чаю чарівний запах і в міру солодкуватий смак. Як правило, такий напій п'ють без додавання цукру. Але це все на любителя. Дуже цікаво, що одна чашка жасминового чаю включає в себе незліченну кількість вітамінів, органічні речовини, амінокислоти і мінерали (калій, магній, кальцій).

Класифікація китайського чаю
Класифікація китайського чаю

Все, як правило, звикли вважати чай напоєм. Однак, з упевненістю можна говорити, що чай є окремим рослиною. Воно являє собою дерево або чайний кущ. Виростають такі рослини в дикій природі. Сортів і видів чаю існує безліч. При цьому, чайне листя, які збираються з одного дерева, зовсім не підійдуть для приготування інших видів. Сировина для чаю збирають до 6 раз на рік.

Китайський чай нормалізує тиск
Китайський чай нормалізує тиск

Достаток різновидів сортів китайського чаю дозволяє підібрати напій з корисним ефектом для здоров'я. Одне з найбільш доброчинних впливів чаю на організм - це нормалізація артеріального тиску. Користуються популярністю пуери. Наприклад, Шу-пуер актуальний для людей, які страждають гіпотензією. Так, при різкому падінні тиску, необхідно випити Шу-пуер, який швидко підніме показники артеріального тиску. Справа в тому, що вживаючи ліки в цей момент, можна погіршити своє самопочуття. Лікарські препарати мають занадто повільним дією. А ті, які швидко діють, можуть викликати головні болі та інші неприємні відчуття. Крім цього, в невеликих дозах Шу-пуер рекомендується і вагітним жінкам, які мають проблеми з тиск. Чай не підвищить показники вище норми, прибере запаморочення і слабкість.

Зелений чай для схуднення
Зелений чай для схуднення

Для всіх бажаючих плавно і без шкоди схуднути, краще всього віддати перевагу зеленому чаю. Цей напій дозволить скинути зайві кілограми, очистить організм і приведе в порядок загальний стан здоров'я.

Відмінність Шу-пуеру від Шен-пуеру
Відмінність Шу-пуеру від Шен-пуеру

Всього існує в світі 2 види пуерів - це Шу і Шен. Вони обидва виробляються в китайській провінції Юньнань. І, здавалося б, одні і ті ж майстри виробляють ці пуеру. Однак, чаї мають принципові відмінності - в технології виробництва, смаку, ароматі і кольорі.

Шен-пуер має світлий відтінок, а Шу-пуер темний. Якщо тримати в руках 2 види цих пуерів, то можна їх відрізнити з легкістю за кольором. Це стосується і вже завареного чаю. З Шен виходить прозорий і світлий настій. А ось Шу вийде непрозорий і темний.

Чай в красивій упаковці - чудовий подарунок
Чай в красивій упаковці - чудовий подарунок

Корисний, оригінальний і дуже неординарний подарунок - це чайний набір. Такому презенту буде радий, як дорослий, так і дитина. Адже смачний чай подобається практично всім людям, незалежно від віку і статі. До основних переваг чайного набору відноситься:

Корисні властивості улуна
Корисні властивості улуна

Улун - це чай, який знаходиться на позиції між зеленим і червоним по мірі ферментації. Він є ідеальним балансом між цими двома чаями, переймаючи на себе всі їхні переваги. Відмінність улуна від зеленого чаю полягає в способі обробки. У улун міститься найбільша кількість антиоксидантів.

 

Детальна консультація
Детальна консультація
Подарункове пакування
Подарункове пакування
Відвантаження в день замовлення
Відвантаження в день замовлення
Оплата при отримані
Оплата при отримані